به نام خدا

یکی ازمباحثی که دانش آموزان به صورت مقدماتی در سال سوم راهنمایی (درس2)باآن آشنا می شوند مبحث مشتقات می باشد که البته تکمیلی آن را در سال اول دبیرستان فرا می گیرند. همکارانی که درمقطع راهنمایی تدریس می کنند وبا کتاب های دبیرستان نیز سروکار دارند یاآن را مطالعه کرده اند به گونه ای این مبحث راتدریس می کنند که دانش آموز درسال اول دبیرستان باآن بیگانه نباشد.

دراین پست مطالبی را جهت استفاده همکاران محترم ودانش آموزان عزیز آماده کرده ام که درقالب دوفایل پاورپویینت تقدیمشان می کنم.

ادامه مطلب را کلیک کنید.

البته برخی مطالب کمی ازسطح کتاب کامل تر آمده است چون برای دانش آموزان یک مدرسه خاص نوشته ام.

اگرهمکاران محترم اشکالی درآن می بینند لطف نموده وتذکر دهند تانسبت به رفع آن اقدام شود چون معمولاکسی که چیزی را می نویسه خودش ویرایشگر خوبی نیست

ضمنا تعریف اسم مشتق براساس تعریف کتاب آمده است که باتعریف های کتب معتبر کمی تفاوت دارد

برای دانلود فایل پاورپویینت درس4 کلیک کنید.

برای دانلود فایل پاورپویینت درس5 کلیک کنید.

توضیح این که دوفایل پاورپویینت به صورت فایل اجرایی درآمده اند که تفاوت ویندوزها مشکل ساز نباشد وحتی بدون داشتن برنامه پاورپویینت قادربه اجرای آن خواهید بود.

اگراولین باراست که این برنامه راروی کامپیوترتان اجرا می کنید چندثانیه مکث دارد و سپس گزینه Accept را کلیک می کنید.که این فقط برای اولین اجراست ودردفعات بعد این گزینه رانمی بینید وپس ازباز شدن صفحه انتخاب،روی نام فایل که آیکن پاورپویینت دارد،کلیک می کنید.به شکل زیر دقت کنید آیکنی که باکادرقرمز مشخص شده است.

نظرات اصلاحی شما راه گشای کارماست.
طبقه بندی: مباحث زبان عربی،
برچسب ها: عربی دبیرستان، مشتقات عربی، تدریس باپاورپویینت،

تاریخ : شنبه 25 شهریور 1391 | 02:24 ب.ظ | نویسنده : حجت الله عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic