به نام خدا

نتابج کشوری جشنواره فرخوان آثار و ابتکارات دبیران عربی دوره ی راهنمایی تحصیلی مورخ 27/09/1391 امروز اعلام گردید وخدارا شکر می کنم که استان فارس دراین جشنواره درخشش خوبی داشت هرچند می توانستیم بهتر ازاین باشیم.

دراین میان چون جشنواره های دیگر سهم گروه آموزشی عربی فسا هم محفوظ بود و دربین ده رتبه برتر ومنتخب، یک رتبه پنجم سهم گروه ما بود .

برای دیدن نتایج،ادامه مطلب را کلیک کنید.

خدا را شاکرم که زحمات شبانه روزی گروه ما، به نتایج خوبی درسال تحصیلی92-91 منجر شده است و امیدوارم که این موفقیت شروعی برای موفقیت های دیگرباشد. درضمن موفقیت همکار خوبم،جناب آقای مجید کیانی از اعضای گروه آموزشی دینی وعربی استان را به ایشان تبریک می گویم.

جا دارد که از همکار خوبم جناب  شمشاد کاظمی سرگروه محترم استان،که با تلاش های شبانه روزی، گروه دینی وعربی استان را راهبری می کنند تشکر ویژه بنمایم که اگر نبود تشویقات وترغیبات وپیگیری های مجدانه ایشان، قطعا موفقیت های گروه دینی عربی استان حاصل نمی شد.

شمشاد خان خیلی بزرگی و ماشاهد پیگیری ها وتماس های مکرر وشبانه روزی شما هستیم وچیزی برای تقدیم ندارم جز این که همه موفقیت ها را تقدیم شما کنم

این هم نتایج ثبت شده برروی سایت پایگاه کیفیت بخشی درس عربی مستقر درقم

باسمه تعالی

نتایج فراخوان آثار و ابتکارات (کشوری)

 با سلام و احترام

ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات گروه محترم عربی استان ها و همکاران ارجمندی که در برنامه عملیاتی فراخوان آثار و ابتکارات پایگاه کشوری عربی شرکت نمودند، پیرو شیوه نامه فرخوان آثار و ابتکارات دبیران عربی دوره ی راهنمایی تحصیلی به شماره 2500/11816/470 مورخ 27/09/1391نتایج برنامه فوق بدین شرح اعلام می گردد.

برای رفتن به سایت پایگاه کیفیت بخشی عربی، کلیک کنید.

برای رفتن به سایت گروه آموزشی استان فارس، کلیک کنید.

این هم لینک دیگر نتایج گروه دینی عربی فسا

 

این هم ازسایت گروه استان که آقاشمشاد زحمت این خبر را کشیدند.و موفقیت های همه همکارانم را به ایشان تبریک عرض می کنم واین هم لیست استانی

به امید موفقیت های بیشتر همکاران خوبم درگروه عربی استان فارس وشهرستان فسا والبته دیگرشهرستان ها
طبقه بندی: خبرها و اطلاع رسانی ها، مباحث زبان عربی،
برچسب ها: جشنواره عربی، عربی، گروه آموزشی دینی عربی فسا،

تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 | 11:32 ب.ظ | نویسنده : حجت الله عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic