به نام خدا
هر کسی از ظن خود شد یار من
وز درون من نجست اسرار من


تدریس افعال در عربی جدید
به خاطر تفاوت هایی که در روش تدریس افعال وجود دارد بر آن شدم که با نظارت استاد تقوایی ،  انواع روش ها را در اینجا گردآوری و مقایسه و اعتبار سنجی شود که البته بسیاری دیگر از روش ها نیز وجود دارند که به نوعی زیر مجموعه یکی از این روش ها هستند.
ناگفته پیداست که  وجود تفاوت گاه ناشی از ابداع و نوآوری است که بسیار خوب و پسندیده است و گاه بر اثر بی خبری از اهداف کتاب و مؤلفین می باشد.

ادامه مطلب یا همین جا را کلیک کنید.

در این مقال ، به بررسی ، مقایسه و ارزش گذاری روش های تدریس افعال پرداخته می شود و در پایان به پرسش ها و چالش های استاد تقوایی در مقام یک ناقد در این مورد پاسخ داده می شود.
برای تدریس افعال راه حل های بسیاری پیشنهاد می شود که گاه دقیقا مغایر هم هستند و هر کس از زاویه دید و برداشت خود و گاه بر اساس آنچه که برای فرد پیشنهاد دهنده راحت تر است و چه بسا به آن خو گرفته است به این مسأله می نگرد.
هر کسی از ظن خود شد یار من
وز درون من نجست اسرار من


در بخش پایانی فایل پی دی اف این موضوع برای دانلود قرار داده می شود و نیز یک فایل صوتی از استاد اشکبوس برای دانلود در دسترس خواهد بود که در این فایل ، استاد اشکبوس به نحوه آموزش افعال اشاره ای دارند و نیز نحوه طرح پرسش به همراه دلائل آن.

در پایان از سرکار خانم آقایی همکار بسیار گرانقدرم و سرگروه منطقه 2 تهران که ایشان هم در ادیت این متن ، بنده را همراهی نمودند سپاسگزاری می کنم.

*****************

دانلود فایل پی دی اف مقایسه روش های تدریس افعال
دانلود فایل صوتی استاد اشکبوس*************استفاده از مطالب این پست در وبلاگ ها آزاد است به شرط این که لینک ها قرار داده نشود و بخش ابتدایی مطلب آورده شود و ادامه را به پیام نسیم لینک دهند.
استفاده غیر از این شکل ، یا قرار دادن لینک دانلود در وبلاگ ها ، شرعا و قانونا به عهده سرورانی که استفاده می کنند.

برچسب ها: روش تدریس، افعال، استاد اشکبوس، استادتقوایی، مقایسه روش تدریس افعال،

تاریخ : جمعه 19 دی 1393 | 10:00 ب.ظ | نویسنده : حجت الله عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات