تبلیغات
پیام نسیم - مباحثی از گروه واتساپ در باره امتحانات + نمونه سؤال عربی هشتم
به نام خدا

گروه واتساپ «دبیران عربی ایران» به عنوان گروه پیشتاز و موفق درسی افتخار دارد که فراتر از یک دوره آموزشی ضمن خدمت ، به روز و فعال در خدمت همه اعضاء خود می باشد و اگر فرصتی باشد بحث های این گروه که طرح آن ها ، نوعا ابتکاری و خلاقانه است به همه عزیزان که به این گروه دسترسی ندارند عرضه می شود.
یکی از مباحثی که مدت ها در گروه مطرح بوده است ، موضوع امتحانات است که به تفکیک بخش های مختلف بارم امتحان ، مورد بررسی قرار گرفته است.
که فایل PDF  آن شامل مباحث مربوط به طراحی سؤال از بخش ترجمه ، واژه ها ، درک مطلب و بخش قواعد در پایان همین پست تقدیم می شود.


ادامه مطلب یا همین جا را کلیک کنید.

در روزهای اخیر نیز بحث بسیار کاربردی در این گروه در جریان بوده است که تهیه یک سری پرسش ها برای مکالمه است که چیزی نزدیک به 350 جمله پرسشی تهیه شده است که آن هم بعد از مرتب شدن و حک و اصلاح در همین جا عرضه خواهد شد تا مرجعی باشد برای دبیران گرامی و دانش آموزان عزیز.

توضیحا عرض کنم که ظرفیت این گروه تکمیل است و افرادی هم در نوبت پیوستن به گروه هستند که بعضا شرایط عضویت را نداشته اند. اگر دبیران فعالی در هر کجای ایران عزیز یا دبیران ایرانی خارج از کشور قصد عضویت داشته باشند در خدمت خواهیم بود ولی شرط اولیه همان فعالیت مستمر است و برای اعضایی که ما آنها را نمی شناسیم ، معرفی از طرف یکی از دوستان یا مدرسین عربی لازم است.

جا دارد از همکارانی که در مدیریت ، جمع بندی ، جمع آوری و ویرایش این بحث ها شرکت داشته اند تشکر و قدردانی کنم که اسامی این بزرگواران در فایل PDF موجود است.
فایل PDF مربوط به مبحث امتحانات را از لینک زیر ، دریافت کنید.

لینک دانلود پاورپویینت طراحی سؤالات عربیلینک دانلود نمونه سؤال پیام نسیم عربی هشتم (قبلا بارگذاری شده است)
لینک دانلود پاورپویینت طراحی سؤالات عربی
برای تکمیل شدن مطالب مربوط به امتحان و طراحی دقیق سؤالات امتحانی پیام نسیم مرجع بررسی کتب جدید عربی متوسطه 1را کلیک کنید.


استفاده از مطالب این پست در وبلاگ ها آزاد است به شرط این که لینک ها قرار داده نشود و بخش ابتدایی مطلب آورده شود و ادامه را به پیام نسیم لینک دهند.
استفاده غیر از این شکل ، یا قرار دادن لینک دانلود در وبلاگ ها ، شرعا و قانونا به عهده سرورانی که استفاده می کنند.تاریخ : جمعه 11 اردیبهشت 1394 | 10:04 ب.ظ | نویسنده : حجت الله عباسی | نظرات

  • روینیا
  • معنوی
  • کارت شارژ همراه اول