تبلیغات
پیام نسیم - فایل پی دی اف راهنمای طراحی امتحان عربی +فایل سؤالات مکالمه
به نام خدا
در این پست فایلPDF راهنمای طراحی امتحان عربی که کاری از پیام نسیم است و نیز یک سری سؤالات برای آزمون مکالمه را تقدیم همکاران بزرگوار و دانش آموزان عزیز می کنم.

وبلاگ پیام نسیم مرجع بررسی کتب عربی جدید

قبلا فایل پاورپویینت راهنمای طراحی سؤالات امتحانی تقدیم شده بود برای دیدن پست مربوط به پاورپویینت راهنمای طراحی سؤالات، کلیک کنید. ولی برخی همکاران تقاضا داشتند که به صورت فایل PDF هم منتشر شود تا بتوان از آن نسخه چاپی تهیه کرد.

در گروه واتساپ «دبیران عربی ایران» بحثی داشتیم در باره سؤالاتی که می توان برای عربی هفتم و هشتم در بخش مکالمه استفاده کرد.

ادامه مطلب یا اینجا را کلیک نمایید.


این فایل محصول خلاصه شده آن بحث است و قطعا فقط مشتی نمونه خروار است و سؤالاتی به مراتب بیش از این می توان طرح نمود و قطعا این کار خالی از ایراد هم نیست و می تواند تکمیل و کامل گردد و فقط شروعی است برای جمع آوری سؤالات بیشتر تا دانش آموز و معلم با دستی پر و آماده در کلاس حاضر شود. جا دارد از تمامی همکاران بزرگوارم در گروه واتساپ «دبیران عربی ایران» تشکر نمایم که وقت خود را بی منت در اختیار همگان قرار داده اند.

ان شاأالله بزودی کارهای دیگری از پیام نسیم و نیز کارهایی از گروه «دبیران عربی ایران» تقدیم خواهد شد.برای دانلود فایل پرسش های مکالمه ، لینک زیر را کلیک کنید.

لینک دانلود پاورپویینت طراحی سؤالات عربی

برای دانلود فایل PDF راهنمای طراحی امتحان ، لینک زیر را کلیک کنید.

لینک دانلود پاورپویینت طراحی سؤالات عربیاستفاده از مطالب این پست در وبلاگ ها آزاد است به شرط این که لینک ها قرار داده نشود و بخش ابتدایی مطلب آورده شود و ادامه را به پیام نسیم لینک دهند.
استفاده غیر از این شکل ، یا قرار دادن لینک دانلود در وبلاگ ها ، شرعا و قانونا به عهده سرورانی که استفاده می کنند.
طبقه بندی: آموزش های متفرقه،
برچسب ها: گروه واتساپ دبیران عربی ایران، راهنمای طراحی امتحان، س<الات مکالمه،

تاریخ : چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 | 09:26 ق.ظ | نویسنده : حجت الله عباسی | نظرات

  • روینیا
  • معنوی
  • کارت شارژ همراه اول