تبلیغات
پیام نسیم - نموه سؤال عربی هفتم نوبت دوم+قالب سؤال برای عربی هفتم
به نام خدا
پیام نسیم مرجع بررسی کتب عربی جدید

امتحانات نوبت دوم فرا رسیده است و دنیای مجازی و سایت ها و وبلاگ ها پر است از نمونه سؤالاتی که یا از نظر بارم ، یا از نظر همراهی و مطابقت با اهداف کتاب یا از هر دو نظر ، دچار مشکلاتی کم و بیش یکسان هستند که نمونه هایی قبلا در همین جا بررسی شد.

ادامه مطلب یا همین جا را کلیک کنید.


مشکلات طرح سؤال گاه با داشتن یک الگو به راحتی قابل حل است.

در این پست یک نمونه سؤال از عربی هفتم را تقدیم می کنم که دقیقا منطبق بر اهداف کتاب می باشد و استاد عباچی هم آن را به عنوان یک مدل و الگو توصیه نموده اند.
و نیز یک قالب خالی برای طراحی سؤال آماده کرده ام که تقدیم می کنم که دارای قالب های متنوع سؤال برای هربخش از بارم می باشد مثلا برای بخش ترجمه چندین نوع سؤال ، پیشنهاد داده شده است و همچنین دیگر بخش ها نیز چنین است.
استاد اشکبوس هم در گروه خودشان تأیید نمودند که این قالب مورد تأیید دفتر تألیف می باشد.

نکته دیگر
این که به مدت چند روز به پیام نسیم دسترسی ندارم یا کمتر دسترسی دارم و اگر پیامی بی پاسخ ماند از این بابت است ولی در هر حال به واتساپ دسترسی دارم.

برای دانلود نمونه سؤال عربی هفتم نوبت دوم از کتاب «پیام نسیم» لینک زیر را کلیک کنید.

لینک دانلود پاورپویینت طراحی سؤالات عربی

برای دانلود قالب سؤال عربی هفتم نوبت دوم ، لینک زیر را کلیک کنید.

لینک دانلود پاورپویینت طراحی سؤالات عربی
استفاده از مطالب این پست در وبلاگ ها آزاد است به شرط این که لینک ها قرار داده نشود و بخش ابتدایی مطلب آورده شود و ادامه را به پیام نسیم لینک دهند.
استفاده غیر از این شکل ، یا قرار دادن لینک دانلود در وبلاگ ها ، شرعا و قانونا به عهده سرورانی که استفاده می کنند.تاریخ : جمعه 25 اردیبهشت 1394 | 05:30 ب.ظ | نویسنده : حجت الله عباسی | نظرات

  • روینیا
  • معنوی
  • کارت شارژ همراه اول