تبلیغات
پیام نسیم - کتاب های کمک آموزشی پیام نسیم 94 آماده چاپ شدند
به نام خدا
عید فطر بر همه دوستان و همراهان پیام نسیم مبارک باد
کتاب های پیام نسیم
ان شاءالله بزودی کتاب های هفتم و هشتم و بعد از آن کتاب نهم پیام نسیم آماده چاپ می شوند.
کتاب هفتم و هشتم چند بار ویراستاری شده و اشتباهات تایپی اصلاح شده است و با کتب جدید هم تطبیق داده شده است. برخی مطالب که وجودشان کمتر نیاز بوده است حذف شده است و مطالب جدیدی از جمله یک سری آزمون دیگر به آن اضافه شده است.
مشخصات کتاب های پیام نسیم:

ادامه مطلب یا همین جا را کلیک کنید.


- کتابی با قطع رحلی ، چهار رنگ ، کاغذ بسیار مرغوب ، طراحی بسیار زیبا
- در عین حال ساده و خلوت ، برای کم شدن حجم کتاب از وجود فضاهای اضافی و بادکنکی بشدت پرهیز شده است.  
- درک مطلب های ناب و کاملا ابتکاری از خصوصیات منحصر بفرد پیام نسیم است
درک مطلب هایی در باره گالیور ، ادیسون ، عصر یخی ، آقای جلیلی کتاب سابق ، اردوهای دانش آموزی و ... که نمونه آن را در هیچ کتابی نخواهید دید.
- رعایت دقیق اهداف:
نوشتن یک کتاب تجاری بسیار راحت است یک سری سؤال معما گونه و بدون توجه به معیارها.
حفظ این معیار کار به شدت دشواری است چون باید دقیقا بر اساس شاخص و معیار حرکت شود. ولی خدا را شکر حداقل در اینجا می توانم با جرأت بگویم که کتاب های پیام نسیم بیشترین قرابت و نزدیکی را با اهداف داشته اند دلیل این را هم اکثر همکاران و دانش آموزان می دانند که بیشترین تحلیل کتب درسی ، ابداع روش های تدریس ، مقایسه روش ها ، بررسی آزمون های همکاران ، تهیه الگوهای طرح سؤال ، تدوین و تجمیع قوانین طراحی سؤال و ... توسط پیام نسیم صورت گرفته  بگذریم که بیشترین تعامل هم با مؤلفین محترم از این ناحیه بوده است و همه این ها باعث شده است که بتوان ادعا کرد که کتب پیام نسیم نزدیکترین کتاب موجود به اهداف کتب درسی می باشند.
- دو کتاب در یک کتاب
معمولا مؤسسات مختلف برای هر پایه ، دو کتاب منتشر می کنند یکی دفتر تمرین و یکی کتاب کار که هزینه بسیار زیادی را بر خانواده تحمیل می کند ولی کتاب پیام نسیم هر دو را در خود دارد یعنی هم دفتر تمرین است و هم کتاب کار و با وجود بالا رفتن قیمت کاغذ ، زینک و فیلم و وسایل چاپ ؛ سعی کرده ایم قیمت از سال قبل بالاتر نرود بلکه اگر بشود کمی هم پایین تر بیاید.
- توزیع مستقیم توسط مؤلف کتاب تا دانش آموزان که مصرف کننده اصلی هستند از پرداخت هزینه های گزاف به واسطه ها راحت شوند.

کتاب های پیام نسیم
سال قبل با وجودی که اولین سال انتشار کتاب های پیام نسیم بود ولی استقبال همکاران و دانش آموزان از این کتاب باعث شد سریعا به سراغ چاپ دوم برویم ولی متأسفانه بخاطر بدقولی ها و خراب کاری های چاپخانۀ ... مجبور شدیم که کار را در چاپ سوم تعطیل کنیم.

 لازم می دانم از همه همکارانی که برای بهینه شدن این کتاب ها به بنده یاری رساندند و با نقد و نظر و یادآوری ایرادات ، یاریگر پیام نسیم بودند تشکر و قدردانی کنم و فعلا از این بزرگواران نامی نمی برم چون می ترسم برخی نام ها فراموش شود.
کتاب های پیام نسیم

تمام کارهای کتاب ها اعم از تایپ ، طراحی ، صفحه آرایی ، صفحه بندی ، طراحی گرافیکی توسط پیام نسیم انجام شده است و البته گاهی دوستان گرانقدر هم در این راه کمک نموده اند.

ان شاءالله سعی می شود تا اول شهریور ماه کتاب ها از چاپخانه بیرون بیایند و از آن پس کار توزیع آغاز شود و به زودی از هر کتاب یک بخش به عنوان نمونه بر روی وبلاگ قرار خواهد گرفت تا همکاران بتوانند برای انتخاب با دقت بیشتری عمل کنند.

فهرست کتاب هشتم پیام نسیمطبقه بندی: خبرها و اطلاع رسانی ها،
برچسب ها: کتاب های پیام نسیم،

تاریخ : جمعه 26 تیر 1394 | 06:18 ب.ظ | نویسنده : حجت الله عباسی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.