تبلیغات
پیام نسیم

پیام نسیم
سعدی بزرگ فرماید: از دست دوست هر چه ستانی شکر بود/ وز دست غیر دوست، تَبَرزَد تبر بود 
قالب وبلاگ
صفحات جانبی
به نام خدا
روش تدریس فعل امر در پیام نسیم

بسیاری از همکاران و دانش آموزان درخواست دارند که نمونه ای از کتاب های پیام نسیم را داشته باشند ولی این را هم می دانند که چون این کتاب ها متعلق به شرکت های بزرگ انتشاراتی نیست و همه با هم در تهیه و توزیع آن مشارکت داریم و امکان ارسال نمونه برای همه عزیزان فراهم نیست ، از هرکدام از کتاب ها بخش مقدمه و یک درس را به عنوان نمونه در این پست قرار می دهم تا همگان بتواند ببینند و در باره محتوای آن قضاوت کنند.
برای دانلود ، همین جا یا ادامه مطلب را کلیک کنید.

برخی کتاب های مؤسسات را دیده ام و در دوره تأمین مدرس به هر صفحه که تفأل زدیم سراسر مطالبی خارج از اهداف کتاب بود یا نوعا همان پرسش ها و تمارین کتاب آورده شده بود. کتاب کمک آموزشی باید مطالبی غیر از مطالب کتاب درسی داشته باشد که بنده در زمان نوشتن کتاب حتی به تمرین های کتاب عربی سر نزدم تا در کارم تأثیری داشته باشد.
فقط هدف دیده شد و بر آن اساس نوشته شد و ایرادات تایپی مختصری که در کتاب هفتم و هشتم پیام نسیم وجود داشت هم رفع گردید و اصلاح شد و مطالب زائد نیز حذف گردید و همکاران بسیاری به بنده مشورت دادند و مطالب روش تدریسی آن بارها با صاحب نظران بررسی شد تا بهترین روش ارائه گردد در حالی که هیچ کتابی تا آنجا که دیده ام روش تدریس ارائه نمی کند.

کتاب های پیام نسیم تا پایان سال از نظر نرم افزاری پشتیبانی خواد شد و نرم افزارهای پیام نسیم بر طبق کتاب ها تهیه و تولید می شود.
کیفیت کاغذ و رنگ و چاپ و قیمت کتاب های پیام نسیم قطعا فراتر از یک کتاب کمک آموزشی است و هدف ما فقط نشان دادن راهی در نوشتن این نوع کتاب ها بوده است که بتوانیم با کتاب های خارج از اهداف مؤلفین مقابله علمی داشته باشیم.

سفارش برای تهیه کتاب از طریق همین وبلاگ یا تماس تلفنی و تماس در واتساپ یا تلگرام  با شماره تماس 09171351439 انجام خواهد شد.

نمونه های کار را در لینک های زیر ملاحظه فرمایید.

دانلود نمونه کار کتاب هفتم پیام نسیم


دانلود نمونه کار کتاب هشتم پیام نسیم


دانلود نمونه کار کتاب نهم پیام نسیم
همکاران عزیز تاکنون نشان داده اند که پیام نسیم را از خودشان می دانند و پیام نسیم هم کوشیده است تا حتی الامکان در خدمت همه همکاران و دانش آموزان باشد.طبقه بندی: خبرها و اطلاع رسانی ها،
[ جمعه 13 شهریور 1394 ] [ 11:15 ق.ظ ] [ حجت الله عباسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


هدف ازایجاد این وبلاگ تعامل باهمکاران محترم درتدریس درس عربی ودینی راهنمایی ونیزکندوکاوی درموسیقی وادبیات فاخراست.نام وبلاگ به خودی خودگویای هدف اخیراست.ضمنابرای حفظ دوستی ها قرارداریم واردبحث سیاست نشویم.اكثراوقات باید باوبلاگ باشم ولازم میدونم ازخانم مهربانم كه مشكلات راباصبوری تحمل میكنه تشكركنم.یاحق

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
امروز با لسان الغیب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

کتاب کار پیام آسمان نهم

دریافت کد ابزار آنلاین